XANADU-Taxi - Rychle, bezpečně a levně! Volejte kdykoliv 604 434 434
LIVE!
19.10.
DJ Danda, Martin Vaverka

Live music v Clubu XANADU, mejdan plný žhavých tónů romantického saxofonu v podání Martina Vaverky, kterého můžete znát ze soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde doprovázel finalisty soutěže. Druhé hvězdné eso bude za DJ pultem - DJ Danda a to již tento pátek.
VZNIK
PRVNÍ
REPUBLIKY
20.10.
DJ Tomáš Peroutka

Sobotní mejdan bude v akčních cenách na vybraných drincích na oslavu 100 let od vzniku Československa s DJ Tomem. Víkendový mejdan startuje ve 23 hod.

26.10.
HALLOWEEN!!!
Dj Laaw
Halloweenská noc v Clubu XANADU jako vždy - netradičně. Strašidelné obleky, hudba v podání ďábelského DJe a drinky od profesionálních strašidel. Toto Tě čeká v páteční večer.
27.10.
100let republiky
DJ Tomáš Kadlec
V sobotu se můžeš těšit na drinky v akčních cenách, protože letos tomu je 100 let od vzniku Československa a my v oslavách nebudeme pozadu. Poslední zářijový víkend v Clubu XANADU začíná již dnes večer.
Pro zvědavé nabízíme unikátní možnost nahlédnout
do clubu Xanadu před jeho realizací, za pomoci
virtuální (360°) prohlídky.
SPUSTIT
Pozvěte na událost přátele na sociální síti!
7SPuP8