XANADU-Taxi - Rychle, bezpečně a levně! Volejte kdykoliv 604 434 434
VEČÍREK
DNES!
DJ Honza Packan

Jako každou sobotu, tak i dnes Tě čekají starší hity a to od našich rezidentních DJ´s Jardy a Tomáše. Přijď si zapařit na starší fláky a protančit tak poslední dubnovou noc. Startujeme již tradičně ve 23 hodin.
STUDENTSKÁ
STŘEDA
03.05.
DJ Tomáš Peroutka

První studentský mejdánek v květnu je tady! Všichni, co jsou školou povinní, odhoďte skripta a pojďte se bavit. Dnešní večer patří právě vám! Nemáš studentskou kartu Clubu XANADU? Zaregistruj se na www.clubxanadu.cz v záložce student, vyzvedni si kartu a začni čerpat stejné výhody jako ostatní. Středa = zábava až do rána.

05.05.
CLUB XANADU FANDÍ HOKEJI
DJ Styx
Mistrovství světa v ledním hokeji, které se tentokrát koná v Německu a Francii, je tady! Dnešním dnem naši hokejisté vstoupí do šampionátu zápasem proti silnému mužstvu Kanady. Club XANADU se promění v ledovou arénu a bude držet palce našim hokejistům, abychom zde společně mohli zapít úspěšný vstup do šampionátu.. Největší fandy odměníme panákem zdarma! Češi do toho!!!!
06.05.
STARÉ HITY
DJ Laaw
To by nebyl Club XANADU, kdybychom nemysleli na milovníky starší hudby. Tento večer se ponese již tradičně v rytmu starších fláků, kdy jsme pařili na staré hitovky, které dodnes ovládají naše rádia. Za mixákem profík na starší songy DJ Laaw, za bary jihlavská extraliga a k pití ty nejlepší drinky, které potěší každého. Těšíme se na Tebe!
Pro zvědavé nabízíme unikátní možnost nahlédnout
do clubu Xanadu před jeho realizací, za pomoci
virtuální (360°) prohlídky.
SPUSTIT
Pozvěte na událost přátele na sociální síti!
7SPuP8