XANADU-Taxi - Rychle, bezpečně a levně! Volejte kdykoliv 604 434 434
STŘEDA
23.08.
DJ Tomáš Peroutka

Letní prázdniny se nám pomalu blíží ke konci, a proto tady máme večírek určený především pro studenty. Vybrané drinky téměř za polovic, dovoz do Clubu XANADU při zaplnění celého vozu XANADU Taxi do 23:30 úplně GRATIS a mejdan, který nezažiješ nikde jinde. Pojď zapít konec prázdnin a zahájit tak nový školní rok. Mejdan dnes, od 23:00 v Clubu XANADU!
SWEDEN
NIGHT
25.08.
DJ Styx

Cestování kolem světa je v plném proudu a my se dnes trochu zchladíme, protože navštívíme jeden severský stát na skandinávském poloostrově a to Švédsko. Země, která vychová každoročně několik desítek skvělých hokejistů, je také hlavně spojována s tou nejlepší vodkou na světě. Naše barmanská posádka Clubu XANADU už jí má připravenou a namraženou jen a jen pro Vás. Absolut Vodka poteče proudem od 23.h. až do sobotního rána.

26.08.
SATURDAY OLDIES NIGHT
DJ Tomáš Peroutka
Letní prázdniny jsou téměř za námi a my dnes rozjíždíme poslední sobotní mejdan v tomto měsíci a tentokrát ve stylu starých dob a jak už je v Clubu XANADU zvykem - sobota patří hudbě z dob minulých a dnes tomu nebude jinak. Večírek plný songů, které ovládaly hitparády startuje již dnes večer ještě stále v letní otevírací dobu a to ve 23:00.
Pro zvědavé nabízíme unikátní možnost nahlédnout
do clubu Xanadu před jeho realizací, za pomoci
virtuální (360°) prohlídky.
SPUSTIT
Pozvěte na událost přátele na sociální síti!
7SPuP8