XANADU-Taxi - Rychle, bezpečně a levně! Volejte kdykoliv 604 434 434
HITY
17.08.
DJ Xavier

AC/DC, Bon Jovi, U2, Bruce Springsteen, Nirvana a spousta dalších rockových hitů Tě čeká již dnes večer. Začínáme jako vždy ve 23 hod. a dnes to bude pořádná jízda.
OLDIES
VEČÍREK
CLUBU
XANADU
18.08.
DJ Endis

Club XANADU jako každou sobotu myslí na milovníky starší hudby. Tento večer se ponese již tradičně v rytmu starších fláků a Ty si tak můžeš zavzpomínat na dobu, kdy jsme pařili na staré hitovky, které do dneška ovládají naše rádia. Sobotní párty v retro stylu již dnes večer. Těšíme se na Tebe!

24.08.
SANTA IN SUMMER
DJ Fugas
Proč bys měl dostávat dárky jenom v den svých narozenin a na Vánoce? Santa se rozhodl v Clubu XANADU nadělovat všem právě dnes! Spoj příjemné s užitečným, dej si drink a můžeš začít rozbalovat. Club XANADU otevírá své brány tradičně ve 23.hod. Těšíme se na Vás.
25.08.
SATURDAY OLDIES NIGHT
DJ Danda
Letní prázdniny jsou téměř za námi a my dnes rozjíždíme poslední sobotní mejdan v tomto měsíci. Tentokrát ve stylu starých dob jak již je v Clubu XANADU zvykem - sobota patří hudbě z dob minulých a dnes tomu nebude jinak. Večírek plný songů, které ovládaly hitparády startuje již dnes večer a to ve 23:00.
31.08.
BACK TO SCHOOL
DJ Mig
Poslední prázdninový mejdan. Je na čase vrátit se do lavic. Dnes se rozloučíme s prázdninami a budeme rozdávat dárky. Přijď si nějaký ulovit a protančit celou noc. Začínáme v jedenáct večer :-)
Pro zvědavé nabízíme unikátní možnost nahlédnout
do clubu Xanadu před jeho realizací, za pomoci
virtuální (360°) prohlídky.
SPUSTIT
Pozvěte na událost přátele na sociální síti!
7SPuP8