XANADU-Taxi - Rychle, bezpečně a levně! Volejte kdykoliv 604 434 434
FLÁKY
DNES!
DJ Tomáš Peroutka

Dnes rozjíždíme poslední únorový mejdan ve stylu starých dob a jak už jste z Clubu XANADU zvyklí - sobota patří hudbě z dob minulých a dnes tomu nebude jinak. Večírek plný songů, které ovládaly hitparády, startuje již dnes večer a to ve 23 hod. Těšíme se na tebe!
STUDENTSKÁ
STŘEDA
LEMONDEM
01.03.
DJ Michal Pácalt, OLIXX

Zkouškové období je za námi a je na čase povolit uzdu a vše pořádně zapít. No a kde jinde než v Clubu XANADU. Dnes večer s Lemondem. Těšit se můžeš na welcome drink, tematickou výzdobu a hlavně na dárky. A jak se do Clubu XANADU dostaneš? Vezmi své kámoše, naplň celé XANADU Taxi, a to Tě odveze do 23:30 do Clubu XANADU úplně GRATIS! Vybrané drinky téměř za polovinu a mejdan, který končí až ráááááááno :-) Tak pojď zapařit a užij si svůj večer :-)

03.03.
S CLUBEM XANADU NA KUBU!
DJ Xavier
Pojeď s Clubem XANADU na týden na Kubu! Ano, je to tak. Club XANADU dnes vyhlašuje soutěž, kterou ukončíme na konci léta a dva z vás pojedou na týdenní dovolenou na Kubu v hodnotě 60.000,- Kč. Přijď dnes večer a začni soutěžit, ať jsi to právě Ty, kdo úplně GRATIS zažije tuto úžasnou dovolenou. Toto zažiješ jedině v Clubu XANADU.
04.03.
SOBOTNÍ OLDIES MEJDÁNEK
DJ Michal Pácalt
Jako každou sobotu, tak i dnes Tě čekají starší hity a to od našeho sympatického DJ. Taneční pecky z dob minulých tě nenechají sedět a my Ti garantujeme, že dnešní noc protančíš střevíce. Startujeme již tradičně ve 23:00 a dnes pod taktovkou DJ Laawa.
Pro zvědavé nabízíme unikátní možnost nahlédnout
do clubu Xanadu před jeho realizací, za pomoci
virtuální (360°) prohlídky.
SPUSTIT

Sdílej zážitky z Clubu XANADU
s ostatními na naší Facebook stránce.
Pro ty co se umí odvázat chystáme
i modní policii nebo lov na talenty.
Pozvěte na událost přátele na sociální síti!
7SPuP8