O Clubu XANADU

Club XANADU je nadčasový, moderní club a bar. Návštěvník clubu je obklopen nejnovější technikou, jejíž součástí je špičkové ozvučení i perfektní vzduchotechnika, díky které Vám cigaretový dým nebude bránit ve Vaší zábavě. O tu se starají přední DJ ´s nejenom z České republiky. Pestrý program a kreativita našeho Teamu Vám každý týden umožní prožít jedinečný večer.

V roce 2012 jsme získali ocenění “Bar roku“ a o rok později: Absolutní vítěz v ČR za prodej Havana Club Aňejo 7 Aňos. Těchto výsledků bychom nikdy nedosáhli bez Vás a jsou pro nás hnacím motorem do dalších společně strávených mejdanů!

Výjimečný a luxusní interiér okouzlí designem a variabilitou. Symbolika disco generace nás v Clubu XANADU provází nejen v oblasti hudebního žánru, ale i v oblasti grafických a designových prvků interiéru. Návštěvník se prostřednictvím interaktivní technologie ocitne v “jiném světě”. O zábavu se stará dech beroucí kvalita zvuku i osvětlení virtuálního parketu.

Návštěvník clubu je obklopen nejmodernější digitální technikou, jejímž prostřednictvím může “vstoupit” do videoklipu a tím se stát součástí jeho děje.

Pro netančící je tu zátiší a posezení ve stylu “lounge” pro diskrétní zábavu. Na cestu Vás připraví transkontinentálně naladěný bar, který uspokojí chutě každého nočního dobrodruha.

Jana Třetinová, Manager Clubu XANADU

Naším jediným posláním je starat se o Vaši zábavu a pohodlí za všech okolností. Jsme profesionální, bystří a umíme naslouchat. Za barem dokážeme zázraky a náš management vyřeší každý problém nebo faux-pas. Hledíme na to, aby vše dokonale fungovalo a Club XANADU byl pro Vás skvělým zážitkem.

Věříme, že se Club XANADU stane i Vaší ikonou zábavy.

Těšíme se na Vás!
- Team Clubu XANADU

Vstup od 18 let
Brány Clubu XANADU jsou otevřeny
dokořán pouze plnoletým.
Perfektní vzduchotechnika
Příjemné prostředí, abyste si
párty užili na maximum.

Šatna

Oblečení, tašky či batohy si můžeš na svou odpovědnost uschovat v naší šatně.

Je zakázáno ukládat v oděvu peníze a další cenné předměty (zejm. mobilní telefony, peníze, osobní doklady apod.). V případě porušení této povinnosti provozovatel nenese žádnou odpovědnost za ztrátu cenných věcí uložených v oděvech či batohu.

V případě ztráty šatního lístku souhlasí návštěvník klubu s tím, že vyčká do vydání všech oděvů a věcí ze šatny nebo se na žádost provozovatele klubu dostaví druhý den.

Pokud si zapomeneš věci vyzvednout, neváhej nás kontaktovat - viz sekce Ztráty a nálezy